BOrysRozpoczynamy walkę o pieniądze z Budżetu Obywatelskiego. Do rozdania jest 350 tys. zł. Na prośbę wielu rodziców dzieci w różnym wieku do Budżetu Obywatelskiego zgłosiłem budowę placu linowego obok obecnego placu zabaw na terenie skwerku Tarnawskiego. 

Jak wygrać pieniądze na to zadanie? To zależy od nas samych. Trzeba tylko w określonych dniach zagłosować na zadanie W-13 Plac linowy dla dzieci. Wartość 35.332 zł.  

Jak i kiedy zagłosować? Każdy mieszkaniec naszej Gminy, zameldowany na pobyt stały bądźstozekniebieski czasowy, może głosować na wybrane przez siebie zadanie, które będzie realizowane w 2018 roku. Głosować można tylko na jeden projekt (najlepiej na W-13 Plac linowy dla dzieci) od 13 do 20 września, wpisując na karcie numer projektu W-13. Karty będą ostemplowane i wydawane w punktach do głosowania od 13 do 20 września. Projekt Park linowy W-13 obejmuje Blachownię Centrum czyli mieszkańców z ulic:

Plac Konstytucji, Żeromskiego, 16 Stycznia, Ks. Kubowicza, Sportowa, Bankowa, Miodowa, Parkowa, Sienkiewicza Gołębia, Krótka, Młyńska, Polna, Rolnicza, Słoneczna, Starowiejska, 1 Maja, Cmentarna, Dobra, Handlowa, Księżycowa, Odlewników, Parkowa, Partyzantów, Poziomkowa, Skłodowskiej-Curie, Spokojna, Wąska.

 

zjazdlinowyZapewne taki plac linowy dla dzieci powyżej 7 roku życia to będzie znakomita okazja atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu. To może być wspaniała mania  wspinania. A obecne urządzenia zabawowe na skwerku będą bardziej dostępne dla mniejszych dzieci. Zagłosujmy więc na W-13 dzieci na to czekają. Takich urządzeń chcemy zamontować 5. W ramach tych środków chcemy jeszcze pomalować piktogramy informujące, gdzie mogą jeździć rowerzyści. O tym projekcie będę jeszcze informować.Głosować można w kilku miejscach m.in. w OSiR przy ul. Sportowej.

 

 

 

bbbb