tab1To najważniejsza informacja tej kadencji Burmistrza i Rady Miejskiej Blachowni. Wbrew temu co niektórzy pisali (kłamiąc, że się nie uda, że nie ma żadnych środków na czyszczenie stawu (być może to były ich pobożne życzenia, by nic się u nas nie działo) albo przypisywali sobie nie swoje zasługi, to dzisiaj ta tablica mówi wszystko. Czyścimy zbiornik wodny w naszej Gminie i na ten cel mamy ponad 12,1 mln zł. I to ten samorząd sięgnął po rekordowe środki unijne.

tabblisko

-Czas na realizację wieloletnich marzeń – informuje Pani burmistrz Sylwia Szymańska, która 21 czerwca 2017 roku podpisała umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska na realizację zadania pod nazwą „Rekultywacja śródmiejskiego zbiornika Blachownia wraz z zagospodarowaniem otoczenia”.

Uroczyste odsłonięcie tablicy u zbiegu ulicy Sienkiewicza tuż przy pawilonach gastronomicznych – w sobotę 15 lipca o godz. 11.

Na to szczególne wydarzenie zapraszamy serdecznie wszystkich Mieszkańców naszej Gminy, a zwłaszcza tych, którzy nam do końca wierzyli i trzymali za nas kciuki.